۲۹ دی ۱۳۹۸
0 نظر

با عرض سلام و خسته نباشید

بنده از دوران نامزدی در یک قرعه کشی خانگی شرکت کردم که از طرف خانواده خانومم بهم معرفی شده بود و ماهیانه مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به آن پرداخت میکردم و نحوه پرداخت هم دوبار شخصا ب نام آن خانومی ک مسئول قرعه کشی بوده کارت ب کارت کردم و بقیه رو از طریق کارت همسرم و بعضا به صورت نقدی پرداخت کرده ام اکنون چند ماهی است ک با همسرم ب مشکل خورده ایم و کار ب شکایت و دادخواست مهریه و استرداد جهزیه کشیده و… و چند ماهی است ک دیگر از پرداخت مبلغ ماهیانه خوداری کرده ام و خانواده همسرم آن را پرداخت میکنند. چند وقت پیش هم حضوری رفتم سراغ مسئول قرعه کشی و ازش خواستم ک پول منو پس بده و گفت ک تنها کاری ک میتونم بکنم اینه ک وقتی قرعه ات درآمد زنگ بزنم خودت بیایی و با خانواده زنت حل و فصلش کنی در ضمن نمیدانم ک قرعه ب نام من است یا خانوومم یا حتی یکی از اعضای خانواده خانومم؟؟؟

بنده ک مبلغ ۶۳۰۰ هزارتومن تا ان موقع پرداخته ام چگونه میتوانم آن را پس بگیرم و تحت چ عنوانی خیانت در امانت یا … و در هنگام دادن دادخواست خوانده باید چ کسی باشد خانومم یا مسئول قرعه کشی؟

در ضمن بغیر از پرینت حساب ک دوبار کارت ب کارت کردم پیامکی ک خانومم بهم داده و گفته مبلغ رو واریز کنم دارم اما برای پرداخت های نقدی هیچ رسیدی ندارم

ممنون میشم جواب سوالم رو زودتر بدهید

با تشکر

وضعیت را برای انتشار تغییر داد در
نظر خود را بنویسید
0