HAQ GOSTAR

وکیل در مشهد

reply_all نوشته شده توسط haqgostar در تاریخ

3,969
وکیل در مشهد - unnamed 1
وکیل در مشهد

وکیل در مشهد

مؤسسه حقوقی حق گستر، ارائه دهنده کلیه خدمات وکالت و مشاوره تخصصی در خصوص تمامی پرونده های حقوقی، کیفری و خانواده می باشد که تمامی این اقدامات توسط وکلای پایه یک دادگستری مؤسسه صورت می پذیرد.

مشاوره تلفنی با وکیل در مشهد

تلفن مندرج در سایت جهت تعیین وقت و اخذ مشاوره با وکیل در مشهد با شماره ۰۹۱۵۳۰۲۰۵۰۸ می باشد که شما می توانید همه روزه با ما در تماس باشید و ضمن ارائه مشاوره اولیه توسط وکیل، بعد از تبیین موضوع پرونده، با وکیل متخصص ما نیز به صورت تلفنی یا حضوری مشورت نمائید.

علت انتخاب وکیل در مشهد از مؤسسه حق گستر

یکی از علت های مهمی که مخاطبین و مراجعین ما در مشهد جهت اخذ وکیل به ما مراجعه می نمایند، علاوه بر داشتن تیم تخصصی از وکلای مجرب و کارشناسان حقوقی، داشتن مدیریت قوی و نظارت بر وکلای مؤسسه توسط مدیرعامل مؤسسه می باشد که ایشان نیز خود وکیل پایه یک دادگستری بوده و با داشتن تحصیلات تکمیلی و تخصص و تسلط کافی به قوانین، شانس موفقیت در پرونده های اخذ شده را بیشتر می نماید.

معیار انتخاب وکیل در مشهد

این روزها که تعداد وکلای دادگستری افزایش یافته است، سوالی که پیش می‌آید این است که در انتخاب وکیل چه معیارهایی را مدنظر داشته باشیم؟

بیشتر افراد علاقه مند هستند که پرونده های خود را به بهترین وکیل پایه یک دادگستری محول نمایند و باید توجه داشت که امروزه شرایط وکلا دادگستری بسیار شبیه به پزشکان است و همانطور که در بیماری‌های سخت و حساس، اشخاص به هر پزشکی اعتماد نمی نمایند و در جستجوی پزشک متخصص و ماهر در آن زمینه می باشند، در انتخاب وکیل در مشهد هم باید از تخصص و تجربه وکیل و تسلط ایشان به قوانین اطمینان حاصل نمود.

۱- داشتن پروانه وکالت پایه یک دادگستری

گاهی دیده شده است که افرادی با سوء استفاده از نا آگاهی مردم و ثبت و تأسیس یک مؤسسه حقوقی، خود را وکیل دادگستری معرفی و مبالغ هنگفتی را به عنوان حق الوکاله از آنان دریافت نمودند، در صورتی که این اشخاص هیچ مجوزی برای وکالت در دادگاه ها نداشته و فاقد پروانه وکالت می باشند لذا مراقب این اشخاص که خود را به عنوان وکیل معرفی می نمایند باشید.

توجه داشته باشید که اولین شرط اعتماد به وکیل، داشتن پروانه وکالت آن هم پروانه وکالت پایه یک دادگستری می باشد.

۲- داشتن توانایی علمی بالا و تخصص کافی وکیل

یکی از موارد دیگری که در انتخاب وکیل باید توجه داشته باشید این است که وکیل در مشهد از توانایی علمی بالا، تجربه کافی ، حسن اخلاق و تسلط کافی به قوانین مربوطه داشته باشد چراکه شما پرونده ای که گاه سرنوشت زندگی شما را رغم خواهد زد به ایشان می سپارید و داشتن توانایی علمی و تسلط به قوانین و تجربه کافی یکی از معیارهای مهم در انتخاب وکیل در مشهد است.

از طرفی توجه داشته باشید که سن و جنس وکیل (زن یا مرد بودن) ملاک و معیار مناسبی برای خوب بودن یا بد بودن وکیل نمی باشد.

گاهی اوقات یک وکیل تحصیل کرده جوان بسیار بهتر می تواند از یک وکیل سالخورده و به ظاهر با تجربه پرونده شما را حل نماید و همچنین زن یا مرد بودن وکیل نیز خیلی اهمیت ندارد و ملاک انتخاب وکیل باید علم، شهرت و حسن خلق او باشد.

برخی از خدمات وکلای مؤسسه حق گستر

وکیل پایه یک دادگستری در مشهد

اشخاصی که به وکالت می پردازند یا کارآموز و وکیل پایه دو دادگستری می باشند یا وکیل پایه یک دادگستری.

بر همین اساس مؤسسه حق گستر مفتخر است از وکیل پایه یک دادگستری در مشهد برای تنظیم قرارداد وکالت با مراجعین محترم استفاده نماید و کارآموز و یا وکیل پایه دو دادگستری در مؤسسه ما مشغول به کار نیستند.

وکیل کیفری در مشهد

وکیل کیفری در مشهد (وکیل متخصص کیفری) مؤسسه ما با داشتن تخصص کافی در راستای اعلام وکالت و یا دادن مشاوره تخصصی و همچنین تنظیم لایحه در خصوص جرائمی از قبیل؛ سرقت، خیانت در امانت، جعل و استفاده از سند مجعول، قتل، شرب خمر، ضرب وجرح عمدی، کلاهبرداری، فروش مال غیر و سایر دعاوی کیفری می باشد.

وکیل حقوقی در مشهد

وکیل حقوقی در مشهد (وکیل متخصص حقوقی) مؤسسه ما با داشتن تخصص کافی در راستای اعلام وکالت و یا دادن مشاوره تخصصی و همچنین تنظیم لایحه در خصوص دعاوی از قبیل؛ دعاوی ملکی مبنی بر اثبات عقد بیع و الزام به تنظیم سند رسمی، تنظیم قراردادها، مطالبه وجه چک یا سفته یا فاکتور، تخلیه، خلع ید، مطالبه اجرت المثل، فسخ قرارداد و سایر دعاوی ویژه حقوقی می باشد.

وکیل شناسنامه در مشهد

یکی از ویژگی های ممتاز مؤسسه ما داشتن وکیل متخصص امور شناسنامه در مشهد می باشد که ایشان با داشتن تخصص کافی در راستای اعلام وکالت و یا دادن مشاوره تخصصی و همچنین تنظیم لایحه در خصوص دعاوی مربوط به شناسنامه از قبیل رفع ممنوعیت از خدمات سند سجلی، گواهی ولادت ویژه اتباع، تشکیک در تابعیت، احیای سند سجلی، تغییر نام، کاهش سن و سایر دعاوی مربوط به تابعیت می باشد.

وکیل دعاوی خانواده در مشهد

دعاوی ویژه دادگاه خانواده نیز یکی دیگر از دعاوی است که با افزایش تعداد پرونده ها در دادگاه دارای اهمیت ویژه ای برای اشخاص است و داشتن تخصص برای وکیل و اخذ وکیل متخصص می تواند موجب آرامش و اطمینان خاطر موکل را در اینگونه پرونده ها فراهم آورد.

بر همین اساس مؤسسه حق گستر مفتخر است با داشتن وکیل طلاق در مشهد، وکیل مهریه در مشهد، وکیل نفقه زوجه و تمکین زوج و حضانت و ملاقات فرزند، وکیل فسخ نکاح و سایر دعاوی خانوادگی در خدمت شما مراجعین محترم باشد.

کلمات کلیدی: وکیل در مشهد – وکیل کیفری در مشهد – وکیل حقوقی در مشهد – وکیل شناسنامه – وکیل پایه یک دادگستری در مشهد