HAQ GOSTAR

پروسه طلاق توافقی در مشهد

reply_all نوشته شده توسط haqgostar در تاریخ

1,716 نمایش
پروسه طلاق توافقی در مشهد - 455128 787 300x189

پروسه طلاق توافقی در مشهد

پروسه طلاق توافقی در مشهد

الف- اقدامات قبل از تقدیم دادخواست

قبل از تقدیم دادخواست طلاق توافقی شما باید در سایت zamantasmim.ir  مشخصات خود را درج و ثبت نام نمائید. پس از ثبت نام در سایت مزبور و دریافت نوبت، شما به دفتر مرکزی مشاوره واقع در خیام ۳۸ ارجاع و با در اختیار داشتن مدارک خود به محل مزبور مراجعه و پس از مشاوره ابتدائی، به مرکز دیگری ارجاع خواهید شد و شما باید حداقل ۳ جلسه مشاوره در این مرکز انجام دهید. پس از اتمام جلسات مشاوره دادخواست شما به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی ارجاع و دادخواست خود را ثبت می نمائید.

ب- اقدامات در هنگام تقدیم دادخواست

۱- ثبت دادخواست بدون در اختیار داشتن وکالت در طلاق و با حضور هر دو طرف

اگر شما به هر نحو قصد در اختیار گرفتن وکیل را داشته باشید نیاز به حضور در دفتر خدمات نداشته و این اقدامات را وکیل انجام خواهد داد ولی اگر قصد داشته باشید اصالتاً اقدام به ثبت دادخواست نمائید باید هر دو نفر در دفتر خدمات الکترونیک مراجعه و دادخواست خود را ثبت نمائید.

۲-ثبت دادخواست با در اختیار داشتن وکالت در طلاق

در این خصوص اگر شوهر شما در دفتر خدمات قضایی حاضر نگردد، شما الزاماً باید یک وکیل دادگستری به صورت مع الواسطه از سوی شوهر خود به موجب وکالتنامه مزبور اخذ نموده و سپس دادخواست خود را ثبت نمائید.

ج- اقدامات در جلسه رسیدگی

بعد از تقدیم دادخواست پرونده به دادگاه خانواده ارجاع و در روز جلسه رسیدگی با در اختیار داشتن مدارک خود، در جلسه حاضر و پس از تنظیم صورتجلسه دادگاه، قاضی دادگاه اقدام به صدور رأی می نماید و شما می توانید با قطعی نمودن دادنامه صادره، نامه ارجاع به محضر دریافت نمائید و سپس با حضور در یکی از دفاتر طلاق، اقدام به جاری شدن صیغه طلاق نمائید.

لازم به ذکر است که وکلای متخصص ما در امور خانواده در مؤسسه نواندیشان حق گستر فرداد، می توانند در صورت انعقاد قرارداد وکالت با شما مراجعه کنندگان گرامی، در نزدیکترین زمان ممکن تمامی این اقدامات را انجام داده و نامه ارجاع به محضر را برای شما فراهم نمایند.

 

 • insert_comment تاکنون 4 دیدگاه ارسال شده است.
 • شما هم دیدگاه خود را ارسال نمایید.
 1. الهام شعیبی

  مشاوره طلاق توافقی چگونه انجام می شود؟ ممنون

  • haqgostar

   با سلام، شما می توانید جهت ثبت نام برای مشاوره طلاق خود به سایت http://zaman.behzisti.net/ مراجعه نموده و اقدام به ثبت نام نمائید و پس از آن نیاز است که ۳تا۵ جلسه مشاوره انجام دهید و سپس مشاوره شما به دفتر خدمات الکترونیک قضایی ارسال و دادخواست شما ثبت خواهد شد.

 2. ساناز منوری

  درخواست طلاق توافقی در مشهد چگونه است؟

  • haqgostar

   با سلام برای ثبت نام مشاوره جهت انجام طلاق توافقی شما باید به سایت http://zaman.behzisti.net/ مراجعه و سپس از آنجا شهر محل اقامت جهت انجام مشاوره را انتخاب نمائید.

assignment_ind mail phone_in_talk