HAQ GOSTAR

نمونه رأی شرب خمر

reply_all نوشته شده توسط haqgostar در تاریخ

3,749 نمایش
نمونه رأی شرب خمر - images 1
نمونه رأی شرب خمر

نمونه رأی در خصوص شرب خمر

همواره در اختیار داشتن نمونه آراء قضایی و مطالعه آنها می تواند در زمان نوشتن لایحه دفاعیه یا نوشتن و تنظیم شکوائیه برای اصحاب پرونده و همچنین وکلا و کارآموزان محترم اهمیت ویژه داشته باشد و در هر یک از مقاطع رسیدگی به کار آید.

بر همین اساس وکیل متخصص کیفری مؤسسه ما، برای آشنایی هر چه بهتر شما با نمونه آراء کیفری، یک نمونه رأی مصرف مشروبات الکلی یا شرب خمر، برای شما مخاطبین محترم درج نموده است.

البته لازم به ذکر است که با دفاع مناسب و تنظیم دادخواست تجدیدنظر نسب به رأی بدوی و لایحه دفاعیه قوی که وکیل متخصص کیفری ما انجام داد، در نهایت حکم برائت متهمین صادر گردید.

رأی بدوی دادگاه در خصوص جرم شرب خمر

در خصوص اتهام آقایان ۱- حسین … ۲- امین … هر دو مبنی بر شرب خمر، دادگاه با عنایت به محتویات پرونده، گزارش مأمورین کلانتری، تحقیقات انجام گرفته، اقرار و اعترافات متهمان در دادسرا بیش از ۲ بار و همچنین اقرار متهمین مبنی بر شرب خمر در محضر دادگاه و کیفر خواست صادر شده از دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، اظهار نظر نمایندۀ محترم دادستان و سایر شواهد و قراین و امارات موجود در پرونده ارتکاب بزه انتسابی را توسط هر دو متهم محرز و مسلم دانسته و مستنداً به مواد ۱۶۴-۱۶۶-۱۶۸-۲۶۴ و ۲۶۵  قانون مجازات اسلامی مصوب ۱۳۹۲ متهمان را هر کدام به تحمل ۸۰ ضربه تازیانه حدی مطابق مقررات قانونی به اتهام شرب خمر محکوم می‌نماید. اجرا حد در حال ایستاده و بدون پوشاک و غیر از ساتر عورت باید باشد و ضربات تازیانه به سر و صورت و عورت محکومان نباید زده شود. رأی صادره نسبت به هر دو متهم حضوری بوده و پس از ابلاغ ظرف ۲۰ روز قابل تجدید نظر در دادگاه تجدیدنظر استان خراسان رضوی می‌باشد.
  • insert_comment اولین دیدگاه را شما ارسال نمایید.

assignment_ind mail phone_in_talk